UKR | ENG

Наші проекти / Книга творить Людину

Ми є тим, що читаємо!

У 2007 році було реалізовано ініціативу Святослава Вакарчука «Книга творить Людину», старт якої ознаменувався появою в ефірі українських телеканалів відповідного відео-ролика та іншої мотиваційної візуальної реклами.

«Реноме українців, як найосвіченішої нації вже давно в минулому. Серед юного покоління, яке стане майбутнім країни, наразі спостерігається шокуюча байдужість до книги. Як мінімум, потрібно говорити про цю проблему, як максимум – спробувати змінити ситуацію. Потреба молоді читати не постане сама собою, її треба прищеплювати і розвивати, аби поняття «читати» стало синонімом таких понять, як «мислити», «жити»Святослав Вакарчук.

Потреба читати має стати такою ж необхідною і природною, як дихати чи відчувати. Це переконання, а також бажання переломити нинішній стан справ і спонукало Святослава до почину «Книга творить Людину», спрямованого на заохочення громадськості до читання.

Ідея цього проекту – звернути увагу і молодих людей, і старшого покоління на Книгу. Книга, яка робить наше життя цікавішим, різноманітнішим і врешті-решт успішнішим. Інтелектуальний рівень нації прямопропорційний до щастя і добробуту цієї нації. Людина, яка мало знає –приречена на залежність. Неграмотна нація – залежна нація. І це не про українців!

Коли в твоїх руках цілий світ образів, і перед очима розгортаються найнеймовірніші історії, коли твої пальці гортають чужі долі, коли дихаєш і мрієш разом з героями книг, хочеться самому творити і дарувати світу те, що допомагає жити.

Святослав Вакарчук передав 50 тисяч гривень для закупівлі книжок для дитячих будинків та шкіл-інтернатів. Проте, вважає, що мало дати дитині книжку – в неї варто пробудити інтерес до читання.

Висловлюємо подяку усім, хто підтримав це добре починання і посприяв його реалізації.

Всі проекти:

+ Освіта Країною

+ Книга творить Людину – Людина творить Країну

 

 

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут