UKR | ENG

Новини / Вихованці вінницького дитячого будинку «Гніздечко» отримали комп’ютери завдяки 3D-Проекту

     

В рамках соціальної ініціативи «3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!» фонд «Люди Майбутнього» спільно з компанією «Міратех» устаткував комп’ютерами вінницький дитячий будинок «Гніздечко».

Компанія «Міратех» долучилася до проекту «3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!», надавши комп’ютери, необхідні для встановлення комп’ютерного класу. Після діагностики комп’ютерів, яку провели IT-спеціалісти-волонтери фонду «Люди Майбутнього», їх встановили в класах, де діти готують домашні завдання. Незабаром всі комп’ютери буде під’єднано до мережі Інтернет.

Юрій Герасименко, Голова Правління фонду «Люди Майбутнього»: «Ми запустили 3D-Проект тому, що усвідомлюємо важливість повноцінного доступу до знань для дітей, позбавлених батьківського піклування і розуміємо, що, нажаль, не кожен з них сьогодні має цей доступ. І я тішуся, що ми не працюємо над вирішенням цієї проблеми самі, а знаходимо підтримку багатьох партнерів. Впевнений, що спільними зусиллями ми допоможемо дітям в дитячих будинках отримати якісну сучасну освіту».

Дмитро Філіпов, в.о. віце-президента департаменту управління персоналом у «Міратех»: «Ми вважаємо своїм обов’язком сприяти розвитку соціальних проектів. Успішність в бізнесі і якість життя в країні нерозривно пов’язані з загальними економічними показниками. Тому ми раді, що зі зростанням «Міратех», ми можемо робити все більший внесок в розвиток суспільства».

     

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут