UKR | ENG

Новини / Благодійна акція для дітей-сиріт від UKR.NET та фонду «Люди Майбутнього»

     

Допомога дітям – один з пріоритетних напрямків в благодійній діяльності компанії «УКРНЕТ». У четвер, 20 травня, національний інтернет-портал UKR.NET подарував комп’ютерний клас дітям-сиротам Київської загальноосвітньої школи-інтернату № 21.

Фонд «Люди Майбутнього» долучився до цієї благородної справи. Дітей відвідав Засновник Фонду Святослав Вакарчук. На зустріч також приїхали волонтери Фонду, котрі у подальшому навчатимуть дітей комп’ютерній грамотності та безпечній роботі в Інтернеті. Вони подарували вихованцям набір навчальних програм та інтерактивних ігор, які стануть їм у нагоді при вивченні загальноосвітньої програми.

Варто зазначити, що для Фонду дана акція відбулася в контексті нової соціальної ініціативи – «3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!». Це об’ємний та кількаетапний Проект, який офіційно стартує у вересні.

Актуальність 3D-Проекту полягає у потребі підтримки дітей-сиріт в сфері освіти, мотивації соціуму до спільного вирішення локальних проблем, мобілізації волонтерських кіл для роботи з дітьми, інтелектуального тьюторства тощо.

Благодійна акція для дітей-сиріт від порталу UKR.NET та фонду Люди Майбутнього

Існує проблема якості знань вихованців-старшокласників дитбудинків. Важливим є розвиток навичок та підвищення якості знань у сфері інформатики, зокрема, роботи з ПК. Відтак, вирішення проблеми комп’ютеризації дитячих будинків, допомога дітям-сиротам в освоєнні сучасних інформаційних технологій, як ефективного засобу отримання знань, інтелектуальне тьюторство загалом – це не тільки добра справа, а й крок до покращення соціального клімату, ефективнішого залучення людського потенціалу для розвитку держави. Святослав Вакарчук: «Забезпечення комп’ютерними класами – це важлива і благородна справа, та не менш важливим є навчити дітей працювати з комп’ютером, відкрити для них можливості Інтернету, в той самий час - застерегти від потенційних небезпек віртуального світу. Власне, тому ми тут. Волонтери нашого фонду «Люди Майбутнього» допомагатимуть дітям в освоєнні нового для них світу. Сьогоднішня зустріч співпала з фактичним початком нашої нової соціальної ініціативи «3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!», в рамках якої волонтери Фонду разом з партнерами будуть допомагати облаштовувати дитячі будинки комп’ютерними класами та вчити дітей працювати з ПК. При нагоді, запрошую усіх бажаючих долучатися до нашої ініціативи. Будемо раді робити добрі справи разом».


Благодійна акція для дітей-сиріт від порталу UKR.NET та фонду Люди Майбутнього

«Для национального интернет-портала UKR.NET уже стало доброй традицией помогать детям, лишенным родительской опеки. Мы неоднократно организовывали благотворительные акции для сирот. В будущем мы видим этих детей грамотными, образованными, успешными. У них должны быть равные со всеми возможности для развития, общения и обучения. Мы рады, что наши акции всегда поддерживают украинские звезды! Надеюсь, что примеру "УКРНЕТ" последуют многие компании и, каждый, у кого есть возможность, подарит детям радость», - розповів директор з розвитку компанії «УКРНЕТ» Тимофій Нагорний.

     

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут