UKR | ENG

Новини / «КНИГА ЗА ПОСМІШКУ»

     

Ти відповідальний за результат кожної хвилини свого життя. Книга – джерело творчої енергії, сили, любові до життя, духовного пробудження. Кожен з нас – творець щастя. Книга – могутній початок. Допоможи дітям зробити перший крок, відкрити нові загадки і радощі життя. Книга об’єднує суспільство. Ми зростаємо разом!

Сьогодні особливої актуальності набуває проблема інтелектуального розвитку дітей в дитячих будинках, інтернатах. В багатьох установах, де виховуються сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, не завжди повноцінно функціонують бібліотеки і не завжди поповнюються книжкові фонди. Тому завдання акції «Книга за посмішку» - збір книжок для поповнення таких бібліотек та фондів. Це стане ще однією цеглинкою у формуванні інтелектуального середовища людей – Людей Майбутнього.

Збір книжок приурочений до 9 листопада – Дня української писемності.

Ми збираємо літературу для дошкільнят та дітей середнього шкільного віку - україномовні книжки, шедеври рідної та світової літератури, сучасні твори, навчальна література, вірші та оповідання, пізнавальні журнали («Навколо світу», «Пізнайко», «Воллі» тощо)

Акція проводиться в рамках соціальної ініціативи «3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!».

Активна участь у акції - наш спільний крок в майбутнє. Сьогодні разом ми повинні добрими справами торувати дорогу в завтра.
Успішно проведена акція дасть можливість розвитку творчого потенціалу дітей, допоможе маленьким відкривачам, шукачам, мрійникам пізнати життєвоважливі істини дивосвіту, адже вони потребують особливої підтримки, уваги та піклування.

Як Ти можеш долучитися?

1. Придбай або вибери зі своєї домашньої бібліотеки хорошу книгу, яка була б цікавою для дітей та юнацтва. Це може бути нова або Твоя улюблена книга дитинства.
2. Напиши побажання або вітання дітям. Це наче послання в пляшці - так приємно отримати книгу з теплими словами від її попереднього власника!
3. Обміняй книгу на дитячу посмішку під час поїздки до дитячого будинку разом з волонтерами Фонду або передай через координатора своєї області.

Щоб взяти участь у акції заповни ЗАЯВКУ


Милосердя – скарб. Посмішка – краса серця.
Нічого не забудеться з того, що робиться від серця!
     

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут