UKR | ENG

Новини / «Книга за посмішку» до Дня української писемності та мови

     

Протягом десяти днів волонтери фонду Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього» зібрали близько двох тисяч книг і вже скоро потішать новою літературою вихованців дитячих будинків.

Поруч з безмежними способами світопізнання, книга й досі залишається найпопулярнішим і водночас традиційним джерелом отримання знань, творчої енергії, сили та любові до життя. Книга – це могутній початок, тому вона особливо потрібна маленьким відкривачам, аби пізнавати дива нашого світу.
Саме тому волонтери фонду «Люди Майбутнього» в рамках «3D-Проекту: Dумай! Dій! Dопомагай!» зініціювали проведення акції «Книга за посмішку», завданням якої є збір книжок для поповнення бібліотек дитячих будинків. Адже саме ці вихованці потребують особливої підтримки, уваги та піклування.
Акцію приурочено до 9 листопада – Дня української писемності та мови.
Оскільки мова є основою цілісної нації та духовною запорукою її майбутнього, організатори збирають україномовні книжки: шедеври рідної та світової літератури, сучасні твори, навчальну літературу тощо.
«Ініціатива волонтерів щодо проведення акції «Книга за посмішку» є свідченням того, що одне з завдань 3D-Проекту – формування активної та дієвої спільноти 3D-волонтерів у кожній області нашої країни – виконується успішно», – зазначають у прес-службі Фонду. Зібрані книги волонтери відвезуть у дитбудинки та подарують дітям, для яких незабаром стануть інтелектуальними тьюторами, наставниками та помічниками.

Акція «Книга за посмішку» триває – долучитися може кожен:
1) придбайте або виберіть зі своєї домашньої бібліотеки хорошу книгу, яка була б цікавою для дітей та юнацтва. Це може бути нова або улюблена книга з вашого дитинства;
2) обміняйте книгу на дитячу посмішку під час поїздки до дитячого будинку або передайте її через волонтерів Фонду «Люди Майбутнього»;
3) щоб взяти участь у акції - заповніть ЗАЯВКУ

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО КОМАНДИ 3D! Анкета волонтера

     

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут