UKR | ENG

Новини / Стартує нова соціальна ініціатива “3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!”

     

У середу, 15 вересня 2010 року, відбудеться прес-конференція з нагоди старту соціальної ініціативи «3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!» фонду Святослава Вакарчука «Люди Майбутнього».

Спікери:
- Святослав Вакарчук - Засновник фонду «Люди Майбутнього», лідер гурту «Океан Ельзи»;
- Юрій Герасименко - Голова Правління фонду «Люди Майбутнього»;
Початок заходу о 13.30 год.
Місце проведення: прес-центр інформагентства «УКРІНФОРМ»
Адреса: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. Театральна)
З питань акредитації звертайтеся до менеджера зі зв’язків з громадськістю фонду «Люди Майбутнього» Оксани Гулійчук
(494-48-94, 097-720-19-19, )

Довідково:
«3D-Проект: Dумай! Dій! Dопомагай!» спрямований на вирішення проблеми комп’ютеризації дитячих будинків, створення мережі волонтерів для неформальної освіти дітей-сиріт та формування культури благодійності загалом.
Одним із етапів 3D-Проекту є збір коштів на закупівлю комп’ютерних класів для дитячих будинків. Для цього вперше в Україні Фонд запроваджує прозорий механізм надання благодійної допомоги через безготівковий переказ коштів (sms, інтернет-платежі, банківські перекази тощо) з публічним web-інтерфейсом, на якому, практично у реальному часі, відображатиметься надходження коштів, а згодом – звіт про їхнє цільове використання. Під час прес-конференції відбудеться візуальна презентація цієї системи.
У липні було розпочато мобілізаційну кампанію, спрямовану на формування освіченої та дієвої спільноти волонтерів. У жовтні для них проводитиметься спеціалізована підготовка, програма якої включає особливості роботи з вихованцями дитячих будинків. Здобувши необхідні знання та навички, волонтери зможуть проводити неформальну освітню роботу у дитбудинку свого міста – допомагати дітям освоювати ПК, навчати цільово та безпечно користуватися ресурсами Інтернету, а також допомагатимуть старшокласникам у вивченні загальноосвітніх дисциплін, стануть для них інтелектуальними тьюторами (своєрідними особистими опікунами).
Цьогоріч 3D-Проект реалізовуватиметься у десяти областях України: Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Харківській, Чернівецькій. У подальшому планується охопити і решту областей.
Команда Фонду дякує партнерам за віру в 3D-Проект та допомогу в його реалізації, -«ми відкриті до співпраці. Раді робити добрі справи разом!»

     

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут