UKR | ENG

Відгуки студентів, котрі навчалися в Одесі

Одеський національний університет імені Іллі Мечнікова

Фурлет Андрій
Напрямок: економіка
Alma-mater: Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія"

Одеса – перлина біля моря, нарешті, після місяця перебування в цьому прекрасному місті я зрозумів весь сенс цього висловлювання. Мені й на думку не спадало, що я можу закохатись в якесь місто, крім Харкова, але в решті-решт я зрозумів, що помилявся. Одеса звабила мене своєю простотою і, в той же час, вишуканістю, і, звичайно, своїм гумором, який вже давно став візитною карткою цього міста.
Що ж стосується Одеського національного університету імені І.І.Мечникова, то цей ВНЗ справді заслуговує на своє звання одного з кращих в Україні. Приємно вразила та увага, яку тут приділяють рядовому студенту всі працівники цього ВНЗ. Вирізняється своїм професіоналізмом і викладацький склад, який допоміг дивитися на деякі речі з іншого, невідомого досі, боку. І, звісно, не можна судити про ВНЗ, не поспілкувавшись з його головними героями, тобто студентами. Дуже запам’яталась їхня товариська підтримка, як один до одного, так і до новеньких, таких як я. Загалом, навчання в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова проходило в доволі приємному руслі і я навіть зрозуміти не встиг, як швидко промайнув цей час.
Що ж стосується самого проекту «Освіта Країною», то, безперечно, він мені дуже допоміг: в першу чергу – стати більш самостійним, знайти нових друзів, познайомитись з новим містом та полюбити його, відчути на собі, як це – навчатись в іншому ВНЗ країни. Особисто я дуже задоволений тим, що брав участь у цьому Проекті та, безперечно, хотів би подякувати всім організаторам. Щиро Дякую Вам, Друзі!!!

Жерж Наталія
Напрямок: право
Alma-mater: Національний університет державної податкової служби України (м. Ірпінь)

Ну ось годинник пробиває дев’яту годину ранку, і провідник повідомляє : «Ми в Одесі!». З поїзду нас, тобто мене та Христину Бондарєву – учасницю проекту зі Львова, зустрічав проректор Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова, який нам провів першу ознайомчу екскурсію по університеті.
Бурхливе та емоційне життя нового міста та нового університету я відчула відразу. З перших днів переповнювали емоції, хотілось якнайбільше всього побачити, відвідати.
Перший день відчуваєш, ніби ти першокурсник, якому потрібно з усім знайомитись вперше. Проте ця адаптація проходить душе швидко, день-два і я вже була повноправним студентом ОНУ ім. І.І. Мечникова. Кожен день був насиченим і якимось незвичним. В своєму університеті ти вже звикаєш до щоденного навчального процесу, а тут намагаєшся на все подивитись з іншої сторони – порівняти, оцінити, зробити для себе певні висновки.
Навчальний план не зовсім співпав, проте мені зробили індивідуальний графік, за яким у мене була можливість відвідувати заняття не лише з ІІІ курсом економіко-правового факультету спеціальності «Правознавство», але й зі студентами спеціальності «Облік і аудит», а деякі лекції, навіть з ІV курсом. Тому кожна година в університеті була насиченою та цікавою. Кожному було цікаво дізнатись, як я потрапила до Одеси, що це за Проект, в чому його мета та ціль.
Проект надав можливість не лише навчання, але й культурного відпочинку в іншому місті. За цей час ми відвідали Одеський Оперний театр, український та російський театр, багато галерей, виставок та музеїв, окрім цього випала можливість милуватися прекрасними краєвидами Чорного моря взимку та його пробудження весною.
«Освіта Країною» – це дійсно унікальний проект. Адже, окрім того, що за час навчання в своєму університеті, випадає можливість навчатись в іншому, це ще безліч нових знайомств та чудових вражень. Ці два місяці пролетіли, на диво, дуже швидко і не віриться, що вже Проект закінчується.
Проект «Освіта Країною» залишив безліч позитивних емоцій, дозволив відчути енергетику іншого міста – морської перлинки України – Одеси, порівняти навчальний процес свого університету з іншим, побути на місці студентки іншого ВНЗ, за час навчання в своєму (погодьтеся – це унікальна можливість), а також знайти нових друзів, спілкування з якими продовжується і надалі, та які радо запрошують знову до себе в гості!!!

‹ назад

Харків Київ Чернівці Донецьк Львів

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут