UKR | ENG

Відгуки студентів, котрі навчалися у Львові

Львівський національний університет імені Івана Франка

Самченко Ірина
Напрямок: біологія
Alma-mater: Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара

Два місяці повної самостійності у Львові – та я про це навіть і не мріяла! До сих пір здається, що це сон. Але коли розумію, що це реальність, намагаюсь запам’ятати кожну хвилину, і винести з цього Проекту лише позитивне. Приємні знайомства в університеті, цікаві лекції, лабораторні, практичні – буде що згадати у Дніпропетровську. І головне, що тепер у Львові для мене з’явилися люди, які дійсно стали мені рідними, і залишати яких буде дуже важко. Усюди до мене дуже добре всі поставилися, допомагали та підтримували. Інколи було важко, інколи я не розуміла, що значить «вважай» або «десять по», але тепер жити не можу без львівського «прошу» – ну нема ні в англійській, ні в російській такого вдалого слова, що може підходити під будь-яку ситуацію :) Місто для мене вже є «моїм» і я відчуваю себе його маленькою частинкою.
Як для людини зі Сходу, мені було дуже приємно чути від багатьох людей, що в мене дуже гарна українська мова. Для багатьох львів’ян це є парадоксом – зі Сходу і спілкується українською! А від друзів було приємно чути, що я вже маю той неперевершений львівський акцент :)
Ці два місяці я не забуду ніколи. Львів назавжди глибоко та міцно отримав частинку в моєму серці :)

Булгакова Альона
Напрямок: хімія
Alma-mater: Харківський національний університет імені Василя Каразіна

У своєму відгуку про Львів я обмежусь одним реченням, мої враження «на папері» будуть блідою копією моїх почуттів.
Отримала задоволення від перебування у Львові: своєю атмосферою, зумовленою, насамперед, ззовні чудовою архітектурою, дивовижними музеями, навчальними закладами та театрами високого професійного рівня, а зсередини – красивими людьми, тобто людьми з красивою душею, місто додало наснаги до навчання і творчості.

Національний університет «Львівська політехніка»

Більчук Василь
Напрямок: фізика
Alma-mater: Національний університет водного господарства та природокористування
(м. Рівне)

Зустіч зі Львовом була дуже приємною – місто зустріло мене яскравим сонцем і весняним теплом. З куратором протягом 2-х днів вирішили всі організаційні питання і вже на третій день я був на парах. Нове місто і зараз продовжує залишати в моїй душі відчуття чогось величного та незбагненного. Щиро дякую організаторам конкурсу за можливість відчути в житті щось нове. Університет мені дуже подобається – як інфраструктурою, так і викладачами та студентами. До нових викладачів звик і, якщо чесно, навіть не хочеться додому. В гуртожитку теж все влаштовує: приємні співмешканці, з якими в мене багато спільних інтересів. Здійснив свою давню мрію – піти на футбольний матч за участю ФК "Карпати", які, як на замовлення, виграли в "Металіста". Кожного дня, коли я йду вулицями Львова, не перестаю насолоджуватись. Чим? Та тим, що просто йду і все навколо радує мої очі та вуха... Дуже радий, що я саме у Львові!!!

‹ назад

Харків Київ Чернівці Донецьк Одеса

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут