UKR | ENG

Відгуки студентів, котрі навчалися у Харкові

Харківський національний університет імені Василя Каразіна

Липинська Ольга
Напрямок: журналістика
Alma-mater: Львівський національний університет імені Івана Франка

Я щаслива, що втрапила до Харкова!!! Так, щаслива – і нітрохи не кривлю душею! Місто настільки різне, що не вистарчає слів! Коли б ще я отримала змогу пізнати інше місто настільки повно, як не за час Проекту? В одному районі час законсервувався: ставні на вікнах (привіт від Російської імперії), червоні зірки на брамах (це вже «хай» від Совєцького Союзу) та трамвай, що їздить через приватні садиби. В цей час у центрі голова йде обертом від всіх театрів-музеїв-виставкових залів-парків, швидких доріг, дорогих машин, старих будинків і сучасних будівель, стильно одягнутих людей і вуличних музик. Ну і те, що Харків просто просякнутий літературою (а цю справу я обожнюю!!!), не може мене не вабити.
Не можу сказати, що в Каразінському університеті мегакрута школа журналістики – тут потужна філологічна база (все-таки кафедра журналістики створена саме на факультеті філології), а от журналістів-практиків бракує. Проте є кілька викладачів, заради яких варто було приїжджати в Харків. Людей, котрі все єство віддають своїй справі, зустрічаю рідко. Слава Богу, серед тутешніх викладачів таких знайшла – і безмежно рада, бо отримала приклад для наслідування. Тільки шкода, що програми рідного ЛНУ і, вже майже рідного, ХНУ дуже відрізняються. Багато предметів, які тут вчать на третьому курсі, на моєму факультеті вже пройдено в попередні роки. Так що мушу паралельно вчити і те, що задають вдома.
А ще ніколи не думала, що святкуватиму екватор навчання в незнайомому місті з новими людьми – гадаю, це одна з пригод, про які з гордістю розповідатиму внукам! У мене чудова група. Зізнаюсь, люди далеко не такі творчі, як на львівському журфаці. Та є «кадри», якими не можу не захоплюватись, – і мені приємно, що серед цих кадрів знайшла… ну, не знаю, чи можна сказати друзів, але, принаймні, щирих приятелів, з якими хотілося б стати близькими друзями. До речі, не раз чула, що східні українці набагато відкритіші у спілкуванні, ніж західні. Тепер чутки підтверджено власним досвідом :)
Дорогі «Люди Майбутнього», пізно вночі ангели не сплять – вони придумують ідеї, на кшталт цього, крутезного Проекту! Дякую вам!

Романюк Альона
Напрямок: журналістика
Alma-mater: Волинський національний університет імені Лесі Українки

Харків мене дуже здивував: це цікаве поєднання великої кількості потужних заводів, фабрик та інших будівель на відносно невеликій території. Місто має одну неповторну особливість: воно відлякує і притягує своєю сірістю. Варто зазначити, я була приємно здивована, коли дізналася, що Харків весь час розбудовується та реставрується. При цьому, населення активно бере участь в таких проектах, висловлюючи свою думку. Про мої враження від пам’ятника Закоханим, який був зроблений зовсім недавно, запитували чи не половина моїх нових знайомих. Прогулянки містом, посиденьки в затишних кав’ярнях, відвідування книгарень, виставок залишають неповторні спогади.
Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна відразу вразив мене своїми розмірами. Один корпус займає чи не цілий квартал. Чесно признатися, одного разу я в ньому заблукала. Хоча зараз орієнтуюся як повноцінна студентка цього ВНЗ. Мене прийняли дружелюбно. Було трохи не по собі, коли мене розглядали на парах. Але за кілька днів всі звикли і ставилися як до своєї. У моїй групі, точніше у двох, дуже неординарні люди, з ними цікаво спілкуватися. Наше спілкування можна схарактеризувати так: дружній обмін досвідом.
Нові друзі, нові враження, новий присмак життя. Харків і новий університет вплинув на моє світосприйняття. Я зробила для себе корисні висновки.

Національний технічний університет
«Харківський політехнічний інститут»


Мірошник Раїса
Напрямок: економіка
Alma-mater: Херсонський національний технічний університет

Велике місто, напевно, назавжди накладе свій відбиток (виключно у гарному розумінні слова). Я змогла не тільки отримати досвід навчання у одному з кращих ВНЗ країни, але взяти участь у різноманітних заходах, тренінгах, літературних вечорах, спробувати свої сили у написанні статей та багато-багато іншого. Словом, часу не гаяла! І звісно встигла знайти чимало нових друзів!
Проект «Освіта Країною» допоміг мені зрозуміти, що горизонти досконалості, як і знань, меж не мають, і я не така розумна, щоб цим нехтувати :)
Книгу життя ми пишемо самі, і я впевнена, що цей досвід стане однією з найяскравіших сторінок!

Алексеєнко Катерина
Напрямок: економіка
Alma-mater: Вінницький державний аграрний університет

Поспішаю привітати усіх із Весною, бажаю кожному із нас гарного настрою, весняного тепла, затишку та гармонії у душі! Розповідь про мій візит у інше місто напевно буде нескінченною, річ у тім, що масштаби мільйонника беруть своє, є достатньо цікавих речей, якими живе Харків та його мешканці.
Процес навчання не є одноманітним, що тільки сприяє гарним намірам. Графік побудований досить зручно, що дозволяє мені цікаво організовувати свої будні. У НТУ "ХПІ" високий рівень викладання, це створює відповідну атмосферу і зацікавлює студента. Дозвілля предаствлене великою різноманітністю гуртків, студентських організацій, тетральних колективів. Щосуботи не відмовляю собі у задоволенні бути активним учасником тренінгу особистісного розвитку, на якому порушуються питання, які стануть мені у нагоді під час роботи і т.ін. Говорити про хороше хотілося б нескінченно, вже залишилось не так довго до завершення Проекту, користуючись можливістю хочу висловити теплі слова подяки за все те, що дало і додає мені наснаги, зробивши відповідні висновки для себе, знати як на ділі і у якому напрямку спрямовувати власне життя!

‹ назад

Львів Київ Чернівці Донецьк Одеса

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут