UKR | ENG

Відгуки студентів, котрі навчалися в Донецьку

Донецький національний університет

Шийка Ольга
Напрямок: хімія
Alma-mater: Львівський національний університет імені Івана Франка

Я впевнена, що ці 2 місяці в Донецьку не забуду ніколи! Перш за все, це дуже привітні, щирі, люб’язні, позитивні і життєрадісні люди! Ніколи не думала, що зустріну їх в перший день перебування там!
Звичайно, Донецьк – велике промислове місто з широчезними довгими вулицями і зовсім іншими темпами, але в Донецьку вразили і затишні парки… А ще – незабутня всесвітньо відома «Донбас-Арена» – це потрібно бачити!!!
З екологією в Донецьку, на жаль, проблеми, це відчувалось, але всі інші позитивні враження повністю перекривали цей негативний момент!
Тут з’явилось багато нових друзів, знайомих, які назавжди будуть в моєму серці! Вони завжди були поруч і допомагали у всьому! Ці люди змусили мене подивитись на світ іншими очими, змусили змінити власні принципи…
В мене була можливість порівняти навчальні процеси в новому ВНЗ і у рідному, а ще вдалось навіть успішно виступити на конференції, що була в Донецьку! Тож, як кажуть, поєднувала приємне з корисним!
Писати тут можна багато, але все це складно передати словами, це треба пережити! Цей Проект однозначно змінив мене! Це було два місяці самостійного дорослого життя і це дало грандіозний досвід, досвід спілкування, досвід життя…
Донецьк, Ти назавжди в серці і в пам’яті!
Ще раз дякую всім організаторам за таку можливість!!!

‹ назад

Харків Київ Чернівці Одеса Львів

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут