UKR | ENG

Відгуки студентів, котрі навчалися в Чернівцях

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича

Петрова Анна
Напрямок: історія
Alma-mater: Одеський національний університет імені Іллі Мечникова

Враження від нового міста – Чернівців – пречудові, від людей також. Гуртожиток міг бути кращим, але це компенсується чудовими людьми, у тому числі дуже приємними дівчатами у кімнаті, з якими дуже подружилася. Програма ЧНУ не зовсім співпадає з програмою мого рідного вузу. Є багато нових предметів, але зовсім немає спецкурсів. Хоча формально тут є і історики, і етнологи, самі вони тієї різниці між собою не бачать. Це мінус їм, і плюс моєму Одеському національному. Студенти тут набагато відповідальніші і старанніші, ніж в Одесі. До семінарів готуються письмово, у нас такої практики немає. Спочатку я подумала, що це добре, що вони так все пишуть, але потім зрозуміла, що тут є і негатив: через надмірну завантаженість семінарами студенти Чернівецького університету не мають часу на наукову та громадську діяльність, що є у нашому вузі. Одесити пишуть статті, наукові роботи, беруть учаcть в конкурсах, а чернівчани сидять в цей час в бібліотеці і пишуть один семінар увесь день. Тому, я вважаю, в Одесі програма продумана краще, хоча на перший погляд може здатися, що нам набагато легше. А взагалі, враження чудові, дуже рада, що поїхала :)

Маяцька Юлія
Напрямок: економіка
Alma-mater: Український державний хіміко-технологічний університет (Дніпропетровськ)

Виходячи з вагону в Чернівцях, я потрапила в дивовижний неймовірний світ... Здавалось би – одна країна, але все зовсім інше... Інше навіть повітря, яке я відчула одразу... Воно немов наповнене чимось таємничим... Перше моє враження – я потрапила в казку… Як відомо, перше враження оманливе, але не у випадку зі мною... Кожного ранку прокидаюсь, усвідомлюю де саме я знаходжусь... та усміхаюсь... Маленький Відень. Казкове місто з дійсно цікавими людьми… Найбільш цінне, що я отримала від цього чудового проекту "Освіта Країною" – це нові знайомства та спілкування, тому що від цього спілкування я багато для себе відкрила... Це підштовхнуло до зміни мого світогляду... Це правда... Я дивлюсь на цей світ зараз вже по-іншому, ніж два місяці тому, і я це відчуваю...

Головіна Юлія Напрямок: філологія
Alma-mater: Херсонський державний університет

Враження від Чернівців: тут легше дихати, в повітрі більше барв, люди привітні та добрі... Тепер я починаю розуміти, що всі двері відчиняються самі по собі, в мене з`явилось багато творчих нових ідей :) Проект "Освіта Країною" пробуджує в людях нові чисті сили, світ яскравої енергії та чудових реалізованих мрій!

‹ назад

Львів Харків Київ Донецьк Одеса

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут