UKR | ENG

Про фонд

 Фонд «Люди Майбутнього» створено на початку 2009 року як інструмент втілення соціальних ініціатив Святослава Вакарчука.

 Реалізація соціальних проектів таких як «Створення безпечного середовища для молоді в Україні» (2006 рік), «Книга творить Людину» (2007 рік), «Книга творить Людину – Людина творить Країну» (2009 рік) та багатьох інших призвела до необхідності оформлення єдиного адміністративного, творчого, інтелектуального простору – фонд «Люди Майбутнього».

 Фонд створено з метою сприяння розвитку освіти та науки, реалізації науково-освітніх програм; сприяння розвитку культури, в тому числі реалізації програм національно-культурного розвитку; підтримки інтелектуалів, науковців, митців; сприяння розвитку культурних цінностей та мистецтва; надання допомоги талановитій творчій молоді та інше.

 Місія – формування інтелектуального середовища людей з активною громадянською позицією, яким не байдужа Україна – Людей Майбутнього.

 Хто ж вони, Люди Майбутнього?! Це ті, хто не лише не має страху перед змінами, а й прагматично закликає їх у своє життя своїми ж власними діями. Це ті, хто окрім бачення чи теоретичної пропозиції, має бажання, можливість і готовність до дії. Адже щодня своєю дією чи бездіяльністю ми або творимо, або руйнуємо свою країну. Що обираєш ти?! Не чекай на диво. Створи його сам, адже у тебе це вийде найкраще. З чого почати?! Почни з себе! Адже зміни залежать від кожного. Рости, навчайся, розвивайся. Не старайся довести, що ти успішний, а просто будь таким. Успіх кожного з нас у сумі дає успіх Країни.

Контакти  |  Галерея  |  Наші друзі  |  Спілкуймося тут